sprzedaz dlugu
 
 

Linki

 
    
 

 

 

 

When I need You I just close my eyes and I'm with You... :-***

Temat: Dwa pytania
Witam, mam dwa pytania: 1. Mój ojciec nie płaci alimentów od ok. 3,5 roku. Jego należności wobec mnie wynoszą około 15 tys. zł. Oficjalnie nie jest nigdzie zatrudniony a także nie posiada żadnych nieruchomości ani innego majątku, wobec czego komornik jest bezradny. Czy istnieje jakaś inna droga aby wyegzekwowac te pieniądze (np. sprzedaż długu)? Dodam, że zarobki mojej Mamy przekraczają nieznacznie wysokośc progu funduszu alimentacyjnego. 2. Czy w razie jego śmierci jest możliwośc odzyskania tych pieniędzy, które jest mi już winien? Dziękuję z góry za odpowiedź.
Źródło: forum.serwisprawa.com/viewtopic.php?t=151Temat: Jak ściagnąc pieniądze od zleceniodawcy ?
Faktury nie chce wystawiać bo bede musiał zapłacic ten cholerny VAT a to jest spora kwota - wystawie jak mi zapłacą. Domagac się zapłacenia .... hmmmm robie to od stycznia. Potrzebuje wystawić im jakiś dokument który byłby moim punktem zaczepienia tak abym mógł coś dalej z tym zrobić (sąd, windykacja, sprzedaż długu) i żeby był ślad że żadałem od nich zapłacenia.
Źródło: biznesforum.pl/viewtopic.php?t=11928


Temat: straszne zadłużenia i kłopoty
Dziękuję za odpowiedź. A mogą Państwo powiedzieć na czym polega sprzedaż długu, jak to się robi itd. Dziękuję.
Źródło: szmidtinwest.pl/forum/viewtopic.php?t=617


Temat: EUR/USD jako najpłynniejszy rynek świata
...tylko w teorii, tak silnego zagrożenia może skutecznie powstrzymać ową prognozowaną silną aprecjację dolara. Ostatni kryzys tej aprecjacji sprzyjał, co nie było niespodzianką, ale następna fala, jeżeli by się pojawiła, może już przynieść odwrotny skutek. Wystarczy chociażby, żeby Wielka Brytania, która i tak już posiada dużo problemów, w obliczu poważniejszego zagrożenia postanowiła wspomóc się poprzez realizację lub sprzedaż długu amerykańskiego, a to mogło by uruchomić pozostałych wierzycieli, szczególnie tych, którzy także znaleźli by się wówczas w dość trudnej sytuacji. Jaki byłby wpływ takiego rozwoju sytuacji na amerykańską walutę łatwo sobie wyobrazić, a nie jest to wcale jedyny czarny scenariusz z możliwych do realizacji, lista niebezpieczeństw jest dosyć długa. Na tym tle, kłopoty strefy euro mogą już niedługo stracić na...
Źródło: astrobiznes.pl/forum/viewtopic.php?t=513
 

 


 

 
Copyright 2003. When I need You I just close my eyes and I'm with You... :-***